Obwód nr 5

Od granicy państwa (znak graniczny nr 2066), zachodnim brzegiem jeziora Gołdap, następnie rzeką Gołdapa do mostu na ul. Stadionowej w Gołdapi i tą ulicą do DW651 i dalej tą drogą do centrum miasta Gołdap, skąd ul. Lipową, Żeromskiego (droga1815N) do miejscowości Skocze, Juchnajcie do rzeki Gołdapa, dalej rzeką i kanałem Janki do miejscowości Jany, skąd drogą do miejscowości Rogale, dalej drogą 1784N przez miejscowości Audyniszki, Jagoczany, Pietraszki, Mażucie do granicy państwa i tą granicą do zachodniego brzegu jeziora Gołdap (znak graniczny nr 2066).

Gospodarzem na tym obwodzie łowieckim jest kol. Marek Zajączkowski.

Powierzchnia całkowita obwodu to: 5728,84 ha.

Obwód nr 28

Od miejscowości Błąkały DW651 do skrzyżowania z drogą do miejscowości Stańczyki i dalej przez tę miejscowość do granicy województw podlaskiego oraz warmińsko-mazurskiego, następnie tą granicą do drogi w kierunku miejscowości Bitkowo i dalej do rozwidlenia dróg za ciekiem wodnym na północnym końcu Jeziora
Bitkowskiego, następnie drogą w kierunku północnym, przez oddział leśny 38, zachodnią granicą oddziału 41A Nadleśnictwa Olecko do miejscowości Czarne, skąd drogą wzdłuż wschodniej granicy oddziałów leśnych 477, 476 Nadleśnictwa Gołdap do DW651 w pobliżu miejscowości Meszno, następnie DW651 przez miejscowości Rogajny i Zawiszyn do miejscowości Dubeninki, skąd drogą graniczną do miejscowości Bludzie Wielkie, następnie Bludzie Małe, Żabojady, Będziszewo do DW651 w miejscowości Błąkały.

Gospodarzem obwodu jest kol. Andrzej Misiukanis.

Powierzchnia całkowita obwodu to: 4737,02 ha.

Obwód nr 29

Od DW651 w pobliżu miejscowości Meszno drogą wzdłuż wschodniej granicy oddziałów leśnych 476, 477 Nadleśnictwa Gołdap do miejscowości Czarne, następnie drogą przez Marlinowo, Górne do DK65 w miejscowości Dzięgiele, a następnie tą drogą przez Regiele, Kozaki, Jabramowo do miasta Gołdap, następnie ul. Warszawską, Królewiecką, Plac Zwycięstwa, Ignacego Paderewskiego do DW651 i tą drogą przez Jurkiszki, Galwiecie, Rakówko, Pluszkiejmy do zjazdu w kierunku miejscowości Czarne.

Gospodarzem na tym obwodzie jest kol. Grzegorz Lęgas.

Powierzchnia całkowita obwodu to: 5488,22 ha.

Mapa obwodu nr 5

Mapa obwodu nr 28

Mapa obwodu nr 29